Slide Background
DMG HONIGUM PRO
2x50ml

Bir yanda istikrar, diğer yanda akıcılık? Bu bakımdan birinci sınıf ölçü materyalimiz Honigum Pro hiçbir taviz vermez. Sonuç: maksimum hassasiyet, temiz kullanım. Uygulama sırasında damlama olmaz, istenmeyen akma olmaz.

Build & Design
Detax Monoprint Supra
VPS transfer silikon monofaze, orta kıvamlı, aktif yüzeyli, özellikle implantoloji ve kombine protezlerle fiksasyon ölçüleri için tasarlanmıştır. Abutmentlerin kolayca kaplanması için serbest akışlı, tiksotropik ayar.

(A-Slikon Implant Ölçü Materyali)

Protetik Diş Tedavisi
Protetik tedavi ürünleri kategorimizde ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Hemen alışverişe başlayın ve dişlerinizin ve çenelerinizin sağlığını ve estetiğini geri kazanın!
DETAY
Restoratif Diş Tedavisi
Restoratif tedavi ürünleri kategorimizde ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Hemen alışverişe başlayın ve dişlerinizin ve ağız dokularınızın sağlığını koruyun!
DETAY
Dental Frezler

Her türlü diş hekimliği ihtiyacınız için en geniş ve en yüksek kaliteli dental frez yelpazesini sunuyoruz. Ürünlerimiz, en son teknoloji, en iyi malzemeler kullanılarak üretilmiştir, size en üst düzey performans ve dayanıklılık sunar.

DETAY
background
MERHABA30 KUPON KODU
Kupon Kodunu Aktif Ederek %30 İndirimden Faydalanabilirsiniz
background
MERHABA30 KUPON KODU
Kupon Kodunu Aktif Ederek %30 İndirimden Faydalanabilirsiniz
Select your currency
TRY Türk lirası
EUR Euro
WhatsApp Destek